2009 m. rugsėjo 12 d., šeštadienis

Pradžia

Štai pildosi dar viena mano svajonė - turėti blog'ą! Pasirodo, tai taip paprasta, o ruošiausi taip ilgai... Kalbant apie svajones, tai pastaruoju metu jos pildosi dosniai ir su kaupu: spontaniška kelionė į Rygą ir Latvijos pakraštyje vėlų vakarą paimti du estukai autostopininkai, "išbūrę", kad man būtinai atsitiks kažkas gero, nes buvau pirmoji, juos paėmusi kaip autostopininkus. Jaukus gimtadienis mieste, linguojančiame lindy-hop ritmu. Netikėtas svaiginantis skrydis oro balionu. Bilietas į gyvenimo kelionę, kuri prasidės spalio 5 d... Susitikimai, ženklai, mintys ir smagus dirbinėjimas šiobeito prasmingo. Tikriausiai ši gausa - tai atpildas už ilgus įsipareigojimų, bandymų save įprasminti veikloje ir santykiuose, ieškojimų, atradimų ir nusivylimų metus. Prisotintas įvairių patirčių, pulsuojantis, spalvingas etapas. Bet - JAU BUVO. Užversta, palikta, neskauda.

Nežinomybė užburia, svaigina. Laisvos giedros lengvos dienos. Ženklai net iš piešinio batų žingsniams eit link nematomo.

P.S. Kodėl Gražuolėvasara? Todėl, kad begalvojant, koks gi galėtų būti blog'o pavadinimas, nuo monitoriaus tiesiai ant klaviatūros nudribo apsimiegojusi katė, kurią aš vadinu GražuoleVasara (būtinai vienas žodis). Išsigandusi įsitaisė ant kelių, markstėsi apsiblaususiomis akimis ir garsiai murkė. Net ne murkė, o tiesiog vibravo visa, skleisdama minkštą šilumą, ramybę ir visišką pasitikėjimą. Gal kada nors parašysiu, ko galima pasimokyti iš katės :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą