2013 m. gruodžio 23 d., pirmadienis

Niekada nesakyk "niekada" arba Lietaus pirštinių istorija

Šiandien vaikštau apsvaigusi nuo gerumo, kurio didelį pliūpsnį atsiuntė Ilona, gavusi Lietaus pirštines, kurių atsiradimo istoriją čia trumpai aprašysiu.

Rudenį lengvabūdiškai "pasirašiau" dalyvauti Daivos SWAP'e . "Pasirašiau" ir pamiršau. Rimčiau domėtis į ką čia įsivėliau ėmiau tik tada, kai sužinojau, kad mano SWAPė yra Ilona iš Prancūzijos. Paslaptinga moteris, apie kurią iki tol nieko negirdėjau. Bet geriau už bet kokias žinias kalba jos blog'as ir absoliučiai nereali keramika. Taigi, žiūrinėjau, skaitinėjau blog'ą, grožėjausi ir laukiau ženklo.

Lapkričio 1 d.: įrašas apie pluviophile, kas reiškia Lietaus mylėtoja.

Ir Ženklas tapo Lietaus pirštinėmis.

P.S. Cha cha - kai pernai numezgiau pirmas paveiksliškas "medžių" pirštines, pasakiau sau, kad niekada daugiau... tokio smulkumo ir tokio... nu tokio... niekada daugiau... Bet kai šiemet apžiūrėjau Ilonos darbus ir gimė Lietaus pirštinių idėja, tą "niekada" nupūtė kaip nebuvusį...

(Nenaujas) moralas: niekada nesakyk "niekada". Nes šis žodis nieko nereiškia. Gal tik nevykusį bandymą tuo metu išsisukti, bet nieko daugiau... :)

1 komentaras:

  1. Jetau, kaip seniai tai buvo parasyta !! Pernai ! :) O atsakyt tegaliu siandien, kai jau po visu svenciu, po visu sveciu ir kelioniu vél nutupiau namie prie savo senuko kompo.

    Jau kaip gerai, kad tu pamatei tuos zenklus... Kaip gerai, kad Likimas (ar Apvaizda, ar Dievai, ar kaip nori, taip ir pavadinki) mus Daivos pagalba suvedé ! Truputi blogiau, kad Vilniuje taip ir nepavyko susitikti akis i aki, bet tai - pataisomas dalykas. Vistiek kada nors susitiksim, jei tik norésim :)

    Su Naujaisiais tave ir visus tuos, kurie tau brangus. Ilgu, graziu, sviesiu, turtingu ir turiningu metu ! Ir dar syki Aciu :)

    AtsakytiPanaikinti