2010 m. kovo 21 d., sekmadienis

Kepurėtas pavasaryyys

Nors jau visomis ląstelėmis ir neuronais teka pavasaryyys, tenka baigti kai kuriuos žiemiškus darbus. Pavyzdžiui, antrą kepurę tautiškais motyvais. Čia labiau nei pirmojoje stengiausi "cituoti" mūsų vėliavos spalvų išdėstymą, nes ji megzta studentui iš užsienių. Pagalvojau, kad taip bus geriau.
Kol kas tik tokia nuotrauka, daugiau stambių planų nėra, nes vaikinai, atrodo, nukrypo nuo scenarijaus ir labiau fotkino save nei kepures. Bet kas norės, įžiūrės kepures, o kas norės - manekenus :))
Beje, už įkvėpimą megzti spalvotas kepures DIDELIS AČIŪ Gabijai, kuri nepaliauja stebinti mane savo stilingais darbais ir naujomis idėjomis.

Siūluose susipynusi...

4 komentarai:

 1. nuu, kaip tik į kepures koncentravomės.. ką jau čia.. :P

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai šaunios kepurės :) Tik aš kažkodėl jų raštuose riešines pirmiausiai matau :D Ir eilinį kartą gailiuosi, kad turiu per mažai žmonių, kurie kepures nešioja. Kaip mielai ir pati kažką tokio narpliočiau. O dabar galiu tik pasigrožėti.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Jau "išaugau" (hm, hm, seniai) iš Gabrielės amžiaus, todėl man jau labiau rūpi kepurės :), iš arčiau, t.y., nes labai gražios!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nu tos kepurės turi kažką tokio, nu labai fainos!

  AtsakytiPanaikinti