2014 m. rugsėjo 17 d., trečiadienis

Angelai, kelionės ir Stambulas

Kažkas pasakė "man patinka mintis apie angelą sargą, kuris stumia mus link to, ką mes patys norime daryti..."

Dėkoju mano angelams, kurie stumia mane į įvairias veiklas, darbus ir hobius. Bet labiausiai dėkoju, kad augina sparnus keliauti.

Dar dėkoju savo artimiesiems, kurie susitaikė su šiuo mano polėkiu ir mane palaiko. Draugams, kurie linki man gero. Darbdaviui, kuris tvarkingai papildo piniginę ir atlaidžiai žiūri į mano pereikvotus atostogų grafikus...

Nežinau, kodėl tokia ilga įžanga kelionės į Stambulą aprašymui... Gal todėl, kad šis išvažiavimas su istorija, kuri prasidėjo maždaug prieš dvejus metus žiemą, kai viename draugų susiėjime pamačiau Hagia Sofya mozaikas... Neliko abejonių, kad jas pamatysiu gyvai - tik laiko klausimas.


Stambulas mane traukė nuo senų laikų, kaip paslaptingas, pilnas šnabždesių ir spalvingas ali-babų, šacherezadų, gatvės pirklių ir vertelgų, aukso, kvepalų, šilko miestas. Ši mozaika buvo tarsi ženklas, kad jau gana svajoti, reikia veikti. Paskui apie savo norą užsiminiau draugėms, pavasarį gavom bilietus už kainą, kurios negali atsisakyti (apie 400 Lt pirmyn-atgal), o prieš porą dienų jau grįžau...

Neaprašinėsiu savo kelionės detaliai ir chronologiškai - tai misija neįmanoma. Noriu tik užfiksuoti kas labiausiai įsiminė, ką kitą kartą daryčiau kitaip ir kokios "užduotys" liko kitam susitikimui su Stambulu, nes jis būtinai įvyks :)

Tęsinys netrukus...

Man patinka mintis apie angelą sargą

1 komentaras: